Wykrywanie podsłuchów

Szanowni Państwo,

firma GERMANO oferuje profesjonalną usługę wykrywania podsłuchów. Usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Posiadamy wysokiej klasy urządzenia miernicze, o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jesteśmy w stanie wykryć wszystkie aktywne podsłuchy, pluskwy czy inne nadajniki. Firma działa na terenie województwa lubuskiego i mazowieckiego.

Wykrywanie podsłuchów WARSZAWA, ZIELONA GÓRA.

TEL. 606-943-806  – bezpieczne połączenie.

 

Wykrywanie podsłuchów w biurze, mieszkaniu

Usługa polega na skanowaniu pasma radiowego w badanych pomieszczeniach. Ma to za zadanie wykrycie wszelkich urządzeń nadających sygnał drogą bezprzewodową. Skanowanie odbywa się przy użyciu wyspecjalizowanych mierników i analizatorów widma. Usługa obejmuje również fizyczny przegląd pomieszczeń.

Wykrywanie podsłuchów w samochodzie

Nasze działania skupiają się na lokalizacji urządzeń opartych o technologię GSM/GPS. Jesteśmy w stanie zlokalizować źródła wychodzącego sygnału cyfrowego. Usługa obejmuje również fizyczny przegląd pojazdu.

Wykrywanie podsłuchu w telefonie

Usługa polega na analizie oprogramowania telefonu. Sprawdzamy czy nie została zainstalowana żadna aplikacja o charakterze szpiegowskim. Testowany jest również system operacyjny – jesteśmy w stanie ustalić czy miała miejsce ingerencja w oprogramowanie firmowe (np. uzyskanie praw root – administratora telefonu).

 

 

Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania w zakresie technik kontrinwigilacji. Urządzenia pozwalają na detekcję wszelkich sygnałów radiowych (w tym sygnały cyfrowe/GSM).